HAKKIMIZDA

Medbox; medikal, tekstil, kişisel bakım ve sağlık ihtiyaçlarını uygun fiyatlar ve yüksek müşteri memnuniyeti ile karşılamak amacıyla 2017’de Ankara'da açılmıştır. Konusunda uzman personelleri, yüzlerce çeşitten fazla ürünle Ankara’da Next Level ve Panora mağazalarında ve online alışveriş kanalı www.medbox.com.tr ‘de hizmet vermektedir. 
 
Sağlık alanının her geçen gün öneminin artmasıyla birlikte insanların engellerini ortadan kaldırmak ve rahatsızlıklarını biraz olsun azaltmak için birçok medikal ürünler üretildi. Teknolojinin de kullanılmasıyla birlikte bu durumun daha da iyi sonuçlara ulaştığı gözlemlenmiştir. İşte bu noktada sağlık cihazları, rahatsızlığı olanlara oldukça pratik kolaylıklar sağlar. Medikal ürünler arasında yer alan sağlık cihazları kullanım alanlarına göre birçok değişiklik gösterir.

Tansiyon aleti, kan şeker ölçüm cihazları, oksimetre, nebulizatör ve ateş ölçer gibi buna benzer daha birçok cihazlar bu tıbbi malzemeler arasındadır. Farklı marka çeşitlerine göre değişen tansiyon aletleri özellikle yaşlıların kolaylıkla kullanabilmelerini sağlayacak şekilde üretilmiştir. Özellikle büyük ve ışıklı ekranlı modeller tansiyon oranını rahatlıkla gösterir.

Medikal ürün, denildiğinde ilk akla yardımcı cihazlar gelse de aslında birçok farklı ürün de tıbbi alanda değerlendirilir. Boyunluklar, şekillendiriciler, korseler, bileklikler, dizlikler ve çeşitli fayda sağlayan ortopedik ayakkabı ürünlerine kadar geniş yelpazede yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşitliliğine sahip mağazalarımızda ürünlerimizi sunuyoruz.


Hedefimiz
 
Medbox olarak hedefimiz, medikal, kişisel bakım, tekstil ve birçok ürün kategorisindeki ihtiyaç ve beklentilerinizi hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla en iyi şekilde karşılayarak uygun fiyatlar ile sınırsız memnuniyetlerini sağlamaktır.
 
Online Satış
 
365 gün ve 7 gün 24 saat alışveriş imkânı sunan web sitemizde mağazamızda yer alan ürünlerin tamamına yakınını bulabilir, evinizin rahatlığında alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Stoklarımızdan anında gönderilen ürünler, 1-3 gün içinde kapınıza kadar teslim edilmektedir. Sitemizde günler süren sipariş üzerine temin edilen ürünler değil, her zaman stoklarımızda bulunan anında kargolanabilecek ürünler satılmaktadır.
 
Sitemizde kredi kartına peşin fiyatına ve vade farksız taksit imkânı sunulmaktadır. Bonus, World, Cardfinans, Axess ve Maximum kredi kartlarına vade farksız 3’e varan taksit imkânı ile alışverişlerinizi uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.
 
Her türlü soru ve öneriniz için çalışma saatlerimiz içinde (10-19 saatleri arasında) Bize Ulaşın sayfasından bize eposta göndererek ulaşabilirsiniz. Kampanya, indirim ve fırsatları takip etmek için sitemize üye olabilir, günlük eposta bültenlerimizi takip edebilirsiniz.

Şirket Bilgileri

 

Şirket Ünvanı: ESAS MEDİKAL İNŞAAT DAN. SAN. VE TİC. A.Ş.

Adres: Next Level AVM Dumlupınar Bulvarı P2 Kat NO:3/C1-32 Çankaya / Ankara

Vergi Dairesi:Başkent V.D.

Vergi Numarası: 377 046 43 51

Mersis No: 0377046435100011