CROCS YENİ GELENLER


BIRKENSTOCK YENİ GELENLER



birkenstock

img
img

birkenstock

img
img
img

 



MARKALARIMIZ


Medikal Ürünler

Sağlık alanının her geçen gün öneminin artmasıyla birlikte insanların engellerini ortadan kaldırmak ve rahatsızlıklarını biraz olsun azaltmak için birçok medikal ürünler üretildi. Teknolojinin de kullanılmasıyla birlikte bu durumun daha da iyi sonuçlara ulaştığı gözlemlenmiştir. İşte bu noktada sağlık cihazları, rahatsızlığı olanlara oldukça pratik kolaylıklar sağlar. Medikal ürünler arasında yer alan sağlık cihazları kullanım alanlarına göre birçok değişiklik gösterir.

Tansiyon aleti, kan şeker ölçüm cihazları, oksimetre, nebulizatör ve ateş ölçer gibi buna benzer daha birçok cihazlar bu tıbbi malzemeler arasındadır. Farklı marka çeşitlerine göre değişen tansiyon aletleri özellikle yaşlıların kolaylıkla kullanabilmelerini sağlayacak şekilde üretilmiştir. Özellikle büyük ve ışıklı ekranlı modeller tansiyon oranını rahatlıkla gösterir.

Medikal ürün, denildiğinde ilk akla yardımcı cihazlar gelse de aslında birçok farklı ürün de tıbbi alanda değerlendirilir. Boyunluklar, şekillendiriciler, korseler, bileklikler, dizlikler ve çeşitli fayda sağlayan ortapedik ayakkabı ürünleri gibi daha birçok ürün bunlar arasında bulunur. Korse olarak kullanılan çeşitler genellikle sırt veya karın bölgesinde ağırlık gösterir.